O společnosti Inmedity

Kdo jsme

Společnost Inmedity s.r.o. vznikla v roku 2012 s cílem přinášet inovace v oblasti bezkontaktních řešení do regiónu střední a východní Evropy. Zaměřujeme se na trhy v České Republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rakousku a Německu. Náš tým se skládá z odborníků s dlouholetou praxí v oblasti ICT a telekomunikací.

 

Čím se zabýváme?

Naší primární expertízou je oblast bezkontaktních technologií NFC (Near Field Communication), její propojení s informačními systémy a s moderními mobilními zařízeními, jako např. tablety a chytrými telefony. Poskytujeme jak koncová řešení pro přímou aplikaci NFC technologie v běžném provozu, tak i propracovaný informační systém pro malé nebo středně velké společnosti. Systém je vyvinutý pomocí nejmodernějších technologií ve virtuálním prostředí cloudu a je dostupný jako služba prostřednictvím web-rozhraní na Internetu.
Při poskytování našich služeb jsme vždy připraveni konzultovat veškeré možnosti využití NFC technologie v praxi, konkrétní řešení navrhnout a následně implementovat dle potřeb zákazníka a. Součástí našeho portfolia je rovněž školení uživatelů a dodávka kompletního NFC sortimentu a příslušenství.
Ukážeme vám jak inovativní technologie, které přicházejí na trh, dokážou zjednodušit a zefektivnit vaší komunikaci se zákazníky, a taky umožní vytvořit přitažlivou interakci i tam kde se to nečeká. Do společných projektů vstupujeme s nadšením pro to co děláme, stavíme na zkušenostech z mezinárodních projektů s aplikací znalostí místního trhu.

Kdo jsou naši zákazníci?

Naše univerzální NFC řešení a služby s přidanou hodnotou jsou vhodné pro společnosti poskytující služby jiným společnostem nebo širší veřejnosti – např. marketingové společnosti, restaurace, muzea a galerie, zoo, kina, divadla a organizátoři dalších kulturních akcí, penzióny a hotely a další.

Jak vám můžeme pomoct?

Propojením koncových NFC prvků v reálném světě se zákaznickým informačním systémem přinášíme bezkontaktní ekosystém, jehož využití podstatně zvyšuje kvalitu komunikace se zákazníkem a v mnoha ohledech dál zefektivňuje provoz společnosti.
Zakládáme si na osobním přístupu ke každému klientovi, proto nás neváhejte kontaktovat a prodiskutovat s námi vaše představy nebo jakékoliv potřeby.

Kontakt s námi

Sídlíme v Praze na Stodůlkách, kousek od administrativního centra Britská čtvť u metra Stodůlky, ulice Wiesenthalova 958/2. Telefonicky nás můžete kontaktovat na čísle +420 215 215 000, popřípadě nám zanechat email nebo vzkaz. Obratem se vám ozveme.

Kontaktujte nás

Vaše jméno:
Kontaktní email:
Vaše zpráva:

Zajímavé odkazy

Služby & Produkty

SenseNG Ecosystem

NFC Tag Management

NFC Mall

Poradenství a konzultace v NFC

Koho hledáme

.Net Programátor

Konzultant pro prodej

Projektový koordinátor

 

Inmedity s.r.o.

Wiesenthalova 958/2

155 00  Praha 5

Česká Republika

 +420 215 215 000